Pokazywanie postów oznaczonych etykietą blender. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą blender. Pokaż wszystkie posty

piątek, 13 kwietnia 2012

Koniec (?) projektu z blendera ;)

Oto i sam Pan Raptor ;)
W końcu skończyłem swój projekt na kurs Blendera (jeden z dwóch więksszych) :)

Tekstura sux i jeszcze mógłbym trochę rzeczy dorobić ale mi się już nie chce i czasu też nie mam za bardzo (hmm ale może jeszcze kiedyś mnie najdzie wena - chętnie bym w sumie urozmaicił środowisko.

Po lewej - sam dinozaur, a poniżej - w środowisku naturalnym z lekkim postprocessingiem w Photoshopie (Compositor z Blendera niestety nie dał rady bo nie mogłem pozbyć się białej otoczki z kanału alpha).

Oto i efekt końcowy - welociraptor w środowisku w którym go w ogóle nie powinno być :P

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Blender - projekt

Model Welociraptora WIP
Test trawki :)
Obecnie pracuję nad swoim pierwszym, większym projektem w Blenderze w związku z tym, że mam na studiach taki kurs - postanowiłem wymodelować welociraptora (aczkolwiek w niepoprawnej wersji "klasycznej" - tj. bez piór) w jakiejś ładnej (również niepoprawnej - bo z trawką) scenerii, a docelowo jak starczy mi czasu to będą dwa raptory polujące na hadrozaura (a powinien być protoceratops...).

Wrzucam więc kilka obrazków WIP :)

A to stan (prawie) najnowszy - chcę dodać coś w tle, zrobić lepszy blending nieba i dodać inne szczegóły (drzewka, paprotki etc)